Flavourful Ajvar - Delicious as Dips and Spreads
Ajvar: 10 items
MAMA's Ajvar Mild, 550 g
- 100% natural ingredients
- Authentic taste
- Vegan
€ 7,99 (€ 14,53 / kg)
Delivery by October 19
MAMA's Ajvar Hot, 550 g
- 100% natural ingredients
- Authentic taste
- Vegan
€ 7,99 (€ 14,53 / kg)
Delivery by October 19
MAMA's Green Ajvar - Hot, 550 g
- Fiery spicy
- Without artificial additives
- Vegan & gluten free
€ 8,29 (€ 15,07 / kg)
Delivery by October 09
MAMA's Green Ajvar Mild, 550 g
- Mildly spicy
- Without artificial additives
- Vegan & gluten-free
€ 8,29 (€ 15,07 / kg)
Delivery by October 19
MAMA's Ajvar, Extra Hot, 290 g
- Vegan recipe
- Very hot and spicy
- No unnecessary additives
€ 5,99 (€ 20,66 / kg)
Delivery by October 09
MAMA's Ajvar with Soy Cheese, 290 g
- 100% natural ingredients
- Made without artificial additives
- Vegan & gluten-free
€ 5,99 (€ 20,66 / kg)
Delivery by October 09
MAMA's Gift Set - Trio 2
- 1x Roasted Pepper Salsa - Spicy, 290g
- 1x Green Ajvar Mild, 290g
- 1x Ajvar Hot, 290g
€ 18,09
Delivery by October 09
MAMA's Gift Set - Trio 3
- 1x Ljutenica, 290g
- 1x Green Ajvar Mild, 290g
- 1x Ajvar Hot, 290g
€ 17,15 € 18,09
Delivery by October 09
MAMA's Gift Set - Trio 1
- 1x Roasted Pepper Salsa - Spicy, 290g
- 1x Green Ajvar - Hot, 290g
- 1x Ajvar Mild, 290g
€ 18,09
Delivery by October 09
MAMA's Organic Ajvar, Mild, 200 g
- With roasted peppers & sunflower oil
- Enjoy with bread, grilled foods & cheese
- Free from gluten & artificial additives
€ 7,99 (€ 39,95 / kg)
Sold out
Magazine Articles:
Discover Piccantino:
-
Ireland: Free standard delivery from € 87,90
-
Free
returns More than 13.400 products
Secure payments
with SSL encryption technology