Christmas Chocolate Figures

Filter & sort

Price Brands
Filter

Chocolate Figures: 5 items

Küfferle Good Luck Mushrooms - Marc de Champagne

Küfferle Good Luck Mushrooms -​ Marc de Champagne, 5 pieces (115 g)

  • Fine whole milk chocolate
  • Marc de Champagne cream filling
  • For New Year's Eve and more
€ 7,59 € 7,99 (€ 66,00 / kg)

Delivery by October 09

Küfferle Ladybug Good Luck Charms - Box

Küfferle Ladybug Good Luck Charms -​ Box, 20 pcs (380 g)

  • Fine milk chocolate
  • With almond nougat filling
  • Contents: 20 pieces
€ 24,21 € 25,49 (€ 63,71 / kg)

Delivery by October 09

Küfferle Lucky Pig Good Luck Charms - Box

Küfferle Lucky Pig Good Luck Charms -​ Box, 20 pieces (380 g)

  • Aromatic milk chocolate
  • Popular with people of all ages
  • Contents: 20 pieces
€ 24,21 € 25,49 (€ 63,71 / kg)

Delivery by October 09

Küfferle Good Luck Mushrooms - Box

Küfferle Good Luck Mushrooms -​ Box, 18 pcs (414 g)

  • Milk chocolate & nougat cream
  • Ideal for New Year's Eve
  • Contents: 18 pieces
€ 24,21 € 25,49 (€ 58,48 / kg)

Delivery by October 09

Küfferle Good Luck Mushrooms - Nougat

Küfferle Good Luck Mushrooms -​ Nougat, 5 pieces (115 g)

  • Milk chocolate & nougat
  • For New Year's Eve & New Year
  • Contents: 5 pieces
€ 7,59 € 7,99 (€ 66,00 / kg)

Delivery by October 09