TEEKANNE - Ginger Teas
Classic and spicy to tangy and fruity tea blends with ginger
Ginger: 3 items
TEEKANNE Ginger and Turmeric, 18 tea bags (32,40 g)
- Deep, rich flavour
- Invigorating warmth
- Carefully selected ingredients
€ 2,49 (€ 76,85 / kg)
Delivery by October 09
TEEKANNE Ginger, 18 tea bags (36 g)
- For warming tea moments
- Natural recipe
- Aromatic and refreshing
€ 2,49 (€ 69,17 / kg)
Delivery by October 09
TEEKANNE Ginger and Lemon, 20 tea bags (35 g)
- Bright freshness & gentle warmth
- Rich in essential oils
- An aromatic, refreshing infusion
€ 2,49 (€ 71,14 / kg)
Delivery by October 26
Magazine Articles:
Discover Piccantino:
-
Ireland: Free standard delivery from € 87,90
-
Free
returns More than 13.400 products
Secure payments
with SSL encryption technology