Lipton - Ice Tea Cold
Ice Tea Cold: 3 items
Lipton Ice Tea Cold Peach, 10 tea bags (35 g)
- Sweet peach flavour
- Easy to prepare
- Refreshing taste
€ 3,29 (€ 94,00 / kg)
Delivery by October 09
Lipton Ice Tea Cold Hibiscus Raspberry, 10 tea bags (35 g)
- Fruity berry flavour
- Cold infusion
- Long-lasting taste
€ 3,29 (€ 94,00 / kg)
Delivery by October 09
Lipton Ice Tea Cold Green Tea Mint Lime, 10 tea bags (35 g)
- Fresh flavours of mint and lime
- Cold water infusion
- 8-hour flavour
€ 3,29 (€ 94,00 / kg)
Delivery by October 09
Magazine Articles:
Discover Piccantino:
-
Ireland: Free standard delivery from € 87,90
-
Free
returns More than 13.400 products
Secure payments
with SSL encryption technology